O nas
Radosław Szczepaniak - Adwokat

 

Jestem założycielem firmy prawniczej SZCZEPANIAK Kancelaria Adwokacka. W 2010 r. ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obroniona przeze mnie na ocenę bardzo dobrą praca magisterska napisana została z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego. Na uroczystości absolutoryjnej zostałem wyróżniony dyplomem Dziekana WPiA Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce.

 

W latach 2012 – 2015 odbyłem aplikację adwokacką w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej w Poznaniu, uzyskując tytuł adwokata.

 

W okresie studiów praktykowałem w poznańskiej Kancelarii Radcy Prawnego, a także byłem wolontariuszem Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej będącej organizacją studencką działającą w grupie Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poznań. Po ukończeniu studiów swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych Kancelariach Adwokackich w Poznaniu.

 

Prowadzę Kancelarię Adwokacką, w której specjalizuję się przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym. Ponadto w trakcie wykonywanej przeze mnie pracy zawodowej obsługuję podmioty gospodarcze oraz reprezentuję Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi w sprawach z zakresu wielu gałęzi prawa, a w szczególności prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz administracyjnego. Posiadam również doświadczenie w sporządzaniu audytów, mających na celu regulowanie stanu prawnego nieruchomości i ich obrotu.

 

Jestem osobą konsekwentną i odpowiedzialną. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego klienta, starając się zrozumieć jego sytuację i potrzeby, kierując się przy tym życzliwością i ludzkim podejściem. Moje zainteresowania wiążą się przede wszystkim z ukończonym kierunkiem studiów oraz wykonywaną pracą zawodową adwokata. W wolnych chwilach bardzo lubię uprawiać takie sporty jak: bieganie, pływanie, piłka nożna.

 

Współpracuję z radcami prawnymi, adwokatami, aplikantami, a także notariuszami oraz biurami obrotu nieruchomości.

 

 treść została wydrukowana ze strony
https://www.szczepaniak-adwokat.pl/